Γεια σας ! Είμαι ο Βαγγέλης Παντιώρας ..Και καλωσόρισατε στο επίσημο κανάλι μου στο YouTube! Εδώ θα δείτε και θα ακούσετε όμορφα τραγούδια απο live ηχογραφήσεις όπως και καινούργιες δουλειές απο το Στούντιο Αν σου αρέσουν τα βιντεο και θες να με υποστηρίξεις κανε ένα SUBSCRIBE!!!!Share και ένα Like ! Welcome to my Official Youtube Channel Vaggelis Pantioras Εγγραφείτε στο επισημο κανάλι μου https://www.youtube.com/user/vaggelisvp