Μουσικά μεζεδοπωλεία στο Περιστέρι & στην Αρτέμιδα (Λούτσα) για να περάσετε όμορφες στιγμές με την παρέα σας και να απολαύσετε τους μεζέδες μας, σ' ένα πολύ ζεστό περιβάλλον. Διαθέτουμε ζωντανή μουσική στο μεζεδοπωλείο μας στο Περιστέρι κάθε Τετάρτη έως και Σάββατο βράδυ καθώς και Κυριακή μεσημέρι & βράδυ. Στο μεζεδοπωλείο την Αρτέμιδας, έχουμε ζωντανή μουσική Παρασκευή & Σάββατο βράδυ καθώς και Κυριακή μεσημέρι.