Hello! 🙋🏼♀️🙋🏼♀️ Καλωσήρθες στο κανάλι μου στο Youtube! Εσύ το ζήτησες κ εγώ το έφτιαξα για εσένα!!! Ένα κανάλι που θα σε ξεναγήσει στην καθημερινότητα μου και στις πιο προσωπικές μου στιγμές και θα μας δώσει την ευκαιρία να έρθουμε πιο κοντά 💗 Εδώ θα μιλήσουμε για μόδα και στυλ! 👠 θα μάθουμε πολλά beauty tips! 💄 Θα ταξιδέψουμε μαζί! 🚗✈️ Θα σχολιάσουμε την επικαιρότητα! 🤦🏼♀️ Θα αναλύσουμε θέματα που μας απασχολούν! 🤷🏼♀️ Θα σου περιγράψω εμπειρίες μου! 😈 Και όλα αυτά θα τα ζούμε μαζί .. 🙏🏽 Κάθε Πέμπτη .. στις 19:00! 🤗🙌🏽 Αν σου αρέσουν τα βίντεο μου κάνε μου 👍🏽 comment και subscribe(εγγραφή) ! Επίσης click 🔔 για να ενημερώνεσαι για κάθε καινούριο βιντεακι που ανεβάζω και εκτός Πέμπτης. Τα Social Media μου είναι : ✔️ Instagram: https://www.instagram.com/alexandra__panagiotarou/?utm_source=ig_profile_share&igshid=ayijtbybj7sk ✔️Facebook: Alexandra Panagiotarou ✔️Online shop στο Instagram: alexandraonlineboutique ✔️E -shop : Alexandrapanagiotarou.com