Λενε πως ενας ερωτας μπορει να σε φτασει στην πιο ψηλη κορυφη του κοσμου..... Λεω πως μπορει να σε ριξει απ`το ιδιο υψος..... Λενε πως η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.... Λεω πως αν την σκοτωναμε πρωτοι ολοι θα ειμασταν καλυτερα....... Λενε πως μια στιγμη μπορει να αλλαξει τη ζωη σου.... Λεω πως ναι....αλλα η αλλαγη δεν ειναι παντα θετικο.... Γι αυτο κι εγω.......Άλλα θέλω κι άλλα κάνω πώς να σου το πω έλεγα περνούν τα χρόνια θα συμμορφωθώ...... Μια εκπτωτη πριγκηπεσσα......