Το κανάλι αυτό έχει ως βασικό αντικείμενο την μουσική. Η αγάπη μου για την τέχνη αυτή και το μεράκι μου να την προσεγγίσω μέσα από το όργανο της κιθάρας μου δημιούργησαν την ανάγκη να φτιάξω το κανάλι αυτό. Με αυτόν τον τρόπο μου δίνεται η δυνατότητα να μοιραστώ με το διαδικτυακό κοινό τις σκέψεις μου και την εργασία μου γύρω από την μουσική με βασικό στόχο να μαθαίνω και να βελτιώνομαι καθημερινά!!