Γεια σε ολους...τι κανετε?...πως ειστε? Ελπιζω να ειστε ολοι καλα. Λεγομαι Παναγιωτης ή αλλιως Kesoo που βγενει απο το επιθετο μου, και κανω youtube πολυυυ πολυυ καιρο ασχετα αν εκανα προσφατα μια καινουργια αρχη. Γενικως ανεβαζω και gaming αλλα και comedy βιντεο στα αναλογα καναλια το καθε ειδος. Αν θελετε να επικοινωνησετε μαζι καλυτερος τροπος ειναι το facebook.Βιντεο ανεβαζω συχνα...οσο μπορω ς πουμε! Αυταα!