Στο κανάλι αυτό θα ανεβάζω βιντεάκια με πρακτικές εφαρμογές Ποδολογίας.Κατι σαν μίνι σεμινάρια δίνοντας μία πρόγευση ,του πώς είναι μια ποδολογική θεραπεία ανα περίπτωση. Απευθύνομαι σε όλους τούς επαγγελματίες στον χώρο του πεντικιούρ πού θέλουν να μάθουν κάτι παραπάνω. Και στους ανθρώπους που έχουν προβλήματα με τα πόδια τους ,κάνοντας τους να καταλάβουν οτι οι θεραπείες είναι ανώδυνες αναίμακτες και δεν χρειάζοντε πολύ χρονο! Βρείτε με στήν σελίδα μου http://www.e-peristeri.gr/persa-mixalatou Μάθετε για τα σεμινάρια που κάνω εδώ http://www.e-peristeri.gr/seminaria-persa-mixalatou Καντε like στην σελιδα στο Facebook εδώ https://www.facebook.com/Persas-Treatments-1598498353753369/?ref=hl