Hellooo σε Όλους!! Ειμαι ο Γιάννος και αυτο ειναι το καναλι μου. Μέσα απο αυτό το κανάλι μοιράζομαι μαζί σας την μούρλια μου για την ζαχαροπλάστικη οπου ειναι κάτι που λατρεύω ,αγαπώ και ασχολούμαι από τα 10 μου. Όλα αυτά βέβαια πάντα με την πολύτιμη βοήθεια της τρελοπαρέας μου. Μην ξεχνάτε να κανετε εγγραφή στο κανάλι μας για να βλέπετε πρώτοι ολα μας τα βίντεο και να παίρνετε και εσεις λίγη απο την μούρλια μας. Φιλακια πολλα