👦Λοιπόν λοιπόν, με λένε Δημήτρη και αυτό είναι το καναλι μου στο you tube! Μου αρέσει να ανεβάζω βίντεο γιατί είναι κάτι δημιουργικό για μένα και με κάνει να ξεφεύγω απ' την καθημερινότητα :D 🍩Αν σας αρέσει κάντε μια εγγραφη ! 🎬Περιέχει βίντεο διαφόρων ειδών και είναι ανοιχτό σε νέες προτάσεις ! 👕Σε αυτό το κανάλι θα κάνω κι εχω ήδη κάνει διάφορα haul 🐷Τρώμε σαν τα γουρούνια (pigs time) 🌺Κάνουμε βόλτες στη φύση 💫 Λέμε τις ιστορίες μας 🌊 Κάνουμε Vlogs στη θάλασσα 🥐Τρώμε πρωινό μαζί