I am about to make this chanel in Greek, because I think I will help more the amateure astronomers in Greece with that, although I may place English subs as soon as possible ! Με λένε Παναγιώτη Καζασίδη και είμαι ερασιτέχνης αστρονόμος από μικρό παιδί αλλά με τηλεσκόπιο από το 2003. Ασχολούμαι κυρίως με την αστροφωτογράφηση. Μέσα από αυτό το κανάλι θα προσπαθήσω να βοηθήσω με τις γνώσεις μου στην ερασιτεχνική αστρονομία αυτούς που θέλουν να ασχοληθούν. Με βάση την εμπειρία μου θέλω να συμβουλεύσω και να εμπνεύσω τους νέους σε αυτό το χώρο ώστε να απολαύσουν τη μαγεία του ουρανού !